ankara halı yıkama

Çankaya Oran Halı Yıkama Fabrikası

Oran Şehri halı yıkama firmaları içerisinde daima ilk sıralarda yer almakta olan halı yıkama firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.

Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini eksiksiz olarak sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Uzun yıllardır sektörde bulunan firmamız uzman personel kadrosu ve teknolojinin son ürünü olan profesyonel ekipmanları sayesinde halılarınızı cinsi ne olursa olsun en kolay şekilde ve en kaliteli hizmet ile firmamız garantisi altında yıkanmaktadır.

Firmamızın hizmet politikası sadece halı yıkama hizmeti ile sınırlı kalmamıştır. En garantili hizmet kapsamında müşteri memnuniyetinin de garantisi verilmektedir. Çünkü müşterilerimiz ve müşteri memnuniyetimiz olmazsa olmazımızdır. müşterilerimiz var oldukça firmamız da var olacaktır.

Oran Şehri Halı Yıkama Aşamaları

Firmamız Oran Şehri halı yıkama işlemini  yedi aşamada gerçekleştirmektedir.  1. aşama firmamıza telefon etmemiz ile başlar. Randevu  kaydınızın oluşturulmasıyla  belirtilen tarih ve saatte belirtmiş olduğumuz ikamet adresinizi girerek sipariş fişi karşılığında halılarınız teslim alınır.

2. aşamada halılarınızın diğer halılar ile karışmaması için numaralandırma yapılır.

3. aşamada ise her halının türüne göre farklı temizleme tekniği kullanıldığı için yıkama işlemine geçmeden önce halılar türlerine göre ayrılır.  Yıkama işlemi öncesi halıların son durumu kontrol edildikten sonra halının metrekaresine göre ücretlendirme yapılır.

4. aşamada halılar üzerinde  toz alma işlemi yapılır. Toz alma işlemi bittikten sonra otomatik halı yıkama makinaları vasıtasıyla yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yürüyen bant üzerinde  bulunan halı sırasıyla  ıslatma, şampuanlama,  çift taraflı fırçalama, durulama, vakumlama ve rulo şeklinde sarma ünitelerinden geçer. 5. aşamada yıkanan halılardaki suyu çıkarmak için Halı sıkma işlemi gerçekleştirilir.

Bu sayede halı üzerindeki su %95 oranında sıkılır ve atılır.  daha sonra halı kurutma işlemine tabi tutulur. 6. aşamada kurutulan halı hav alma işleminden  sonra son kontrollerinden geçirilerek paketleme işlemi yapılır.  7. aşamada  işlemlerinin tamamlanmasının ardından yıkanan halılar ücretsiz servislerimiz ile müşterilerimizin adresine götürülerek sipariş fişi karşılığında teslimat yapılır.

Oran Şehri Halı Yıkama Firmamız Hakkında

Firmamız güvencesinde halılarınız kesenize en uygun Oran Şehri halı yıkama fiyatları ile yıkanmaktadır. Bir telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

İletişim kısmında yer alan irtibat bilgilerimizden bize ulaşarak uygun Oran Şehri halı yıkama fiyatları ile sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonHemen Ara Ankara Oran Halı Yıkama Fabrikası , 0 537 487 53 46