ankara halı yıkama

Halı Yıkama

Cebeci Halı Yıkama
Halı Yıkamada Modern Zamanlar
Renk kodları baz alınarak kullanılan halı şampuanı çeşitleri, halı yıkamada üst bir kalite yakalamak amacı ile her renk halı için farklı temizlik ürünü kullanmayı gerektirir. Bu halı şampuanları uygulama yapılacak halı ile uyum sağlayan, boyasını deforme etmeyecek ürünlerden seçilir. Aynı zamanda halının dokuma kalitesine, desen yapısına ve iplik aplikasyonuna zarar vermeyen şampuanlar ve temizlik ürünleri kullanılır. Yine bu halı şampuanları insan sağlığını tehdit edecek unsurları içermeyen organik ya da organiğe çok yakın doğal içerikli özel halı yıkama ve temizlik ürünlerinden seçilir. Bu sayede kimyasal temizlik maddelerinin kullanımın önüne geçilerek insan sağlığına olan olumsuz etkileri de ortadan kaldırılmış olur. Ayrıca Halı Yıkama Cebeci çalışanları bu temizlik ürünleri üzerine kaliteli bir biçimde eğitilmiş ve bilinçlendirilmişlerdir. Uygulama miktarları ve kullanım safhaları konusunda son derece deneyimlidirler.
Kurumsal Halı Yıkama Standardına Taze Kan Vermek
Teknoloji Projesi
Cebeci Halı Yıkama Fabrikası, kalite politikası kapsamında ve hizmet kalitesinde yüksek standartları genişletmek adına son bir yılı aşkın bir süredir Teknoploji adını verdiği kurumsal bir proje üzerinde çalışmaktadır. Bu proje kapsamında toplu iş alımlarında karşılaşılan sorunların minimize edilmesi amaçlanmıştır. Teknoploji, toplu halı yıkama rezervasyonlarında hizmetin tamamının ya da bir kısmının bu firmanın halı temizliğine ayrılması ve belirlenen ünitede çalışan modern makine ve cihazların belirlenen süre içinde sadece o firmaya (ya da kuruma) ait halıların yıkanması sağlanarak hizmet kalitesine belirli bir standart kazandırılması amaçlanmıştır. Bu hizmet kapsamında karışıklıklar önlenecek, firmaya ait tüm halıların yıkanmasında aynı kalite uygulaması görülebilecektir. Pilot müşterilerde gerçekleştirilen deneyimler olumlu sonuçlar vermiştir ve Teknoploji projeleri 8 kurum için uygulanmaya başlanmıştır. Yakın bir gelecekte kurumsal müşteri potansiyelinin tamamına yakınına bu proje kapsamında hizmet verilerek uygulama alanı genişletilecek ve tüm hizmetin aynı kapsamda değerlendirilebilmesi sağlanacaktır. Bu hizmet, aynı zamanda düşük fiyatlandırma gibi bir avantajı da kapsayıp genişletilmesi sağlanarak düşük fiyat uygulaması açısından da Cebeci Halı Yıkama Firmasına pozitif bir değer ve reel ivme kazandıracaktır.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Cebeci halı yıkama | Cebeci halı yıkama Fiyatları | Cebeci halı yıkama Firmaları 0 537 487 53 46