ankara halı yıkama

Emek halı yıkama

Emek halı yıkama firmaları özellikle çalışmakta olan bayanların sıkça tercih ettiği seçenekler arasında yer almaktadır.

Halılarınız itinali bir şekilde özel makineler ile yıkanarak size teslim edilir. Özellikle kış aylarında hali yıkayıp kurutma işlemi zor olduğundan dolayı hali yıkama firmaları bayanların en büyük yardımcısıdır. Hali yıkama fiyatları m2 üzerinden hesaplanmaktadır.

Halı yıkama firmalarında temizlik için kullanılmakta olan tüm malzemeler firma tarafından temin edilmektedir. Dilerseniz firma halılarınizi adresinizden alıp yıkama işlemini bitirdikten sonra tekrar adresinize temiz bir şekilde geri bırakır. Halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bu firmalar halinizi en geç 2 iş günü içerisinde tarafınıza teslim etmektedir.
Emek Halı Yıkama Hizmetimiz

Firmamızı tercih etmiş olan gözde müşterilerimizin adresini gidilerek firmamız tarafından sağlanan ücretsiz servis hizmetimiz ile halılar makbuz karşılığında teslim alınarak Emek halı yıkama firmamıza ivedi şekilde İntikal ettirildi işten sonra servis elemanlarımız yıkama hizmeti verilecek halıları halı yıkama ustalarımızın maharetli ellerine bırakır. Halı yıkama ustalarımız halılarınızı özelliklerine göre ayırdıktan sonra tam otomatik halı yıkama makinelerinde elde yemeden usulüne göre uygun yıkama tekniği kullanarak özel şampuanlar ile kusursuzca yıkama işlemini gerçekleştirir. Yıkama işleminin ardından halılarınız kurutma odalarına taşınır. Burada önce rulo şeklinde ki sıkma makinaları ile halı üzerindeki bulunan su ve nem halı sıkılarak büyük oranda dışarı atılır. Daha sonra kurdum odasına yerleştirilen halılarınızın kuruması beklenir. Kurma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız ambalajlanarak yine firmamız tarafından sağlanan ücretsiz servis hizmetimiz ile mutlu karşılığında müşterilerinize teslim edilir.

Emek Halı Yıkama Firmamız Hakkında

Firmamız uzun yıllardır bulunmuş olduğu halı yıkama sektöründe hız kesmeden büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bu sektörde kazandığı tecrübe ile ticari kaygıları bir kenara bırakarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine ilke edinen firmamız her zaman için önceliğini müşteri memnuniyetine vermektedir. Müşterilerimiz her zaman veli nimetimizdir. Anlattığımız bütün hizmetlerimizi kendi gözlerinizle görmek ve birebir yaşamak için iletişim kısmında yer alan irtibat bilgilerimizden bize ulaşarak uygun Emek halı yıkama fiyatları ile sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Benimsemiş olduğumuz ilke ve çalışma prensiplerinden yararlanabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Emek halı yıkama servisi | Emek halı yıkama servisi Firmaları 0 537 487 53 46