ankara halı yıkama

Anıttepe halı yıkama

Anıttepe Halı Yıkama

Ankara’nın en güzel bölgelerinden biri olan Anıttepe semtinin en kaliteli hizmetini veren Anıttepe halı yıkama işinim en iyi şekilde devam ettirmektedir.

Halı Yıkamak Neden Önemlidir?

Ev veya işyerlerinde kullandığımız halılar çevremizde bulunan bütün kirleri ve tozları yüzeyinde toplar. Halıların yüzeyine yapışan bu toz ve kirler zamanla halıların diplerine çökmektedir. Halı dip kısımlarına çöken bu tozlar bakterilerin oluşmasına ve gün geçtikçe çoğalmasına sebep olmaktadır. Yaşadığımız ortamların sağlık bakımından tehdit eden bu bakterilerin yok olması için halıların temizliği şarttır. Çünkü sağlıksız bir ortam çeşitli hastalıklara, özellikle çocukların kolayca hasta olmalarına neden olmaktadır. Halıların yıkanması bu yüzden çok önemlidir. Anıttepe halı yıkama olarak sizin yaşam alanlarınızın daha sağlıklı ortamlar olması için büyük çalışmalar ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın en önemli kurallarının başında gelmektedir. Sağlıklı ortamlar Anıttepe halı yıkamadan geçmektedir.

Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Halılar gün boyu üzerinde dolaştığımız için çok fazla kirlenmektedir. Tozlar halıların içerisine girerek bakterilerin oluşmasına ve çoğalmasına neden olmaktadır. Firmamız halılarınızı sizin istekleriniz üzere ücretsiz servisimiz ile adreslerinizden almaktadır. Fabrikamıza gelen halıların önce tozları alınarak lekeleri tespit edilmektedir. Halılar yıkanmaya başlamadan önce bol suyla ıslatılmaktadır. Daha sonra yıkama işlemleri için hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü özel deterjanlar ve son sistem teknoloji ürünü olan özel makineler ile deneyimli personelimiz tarafından özenle yıkanmaktadır. Anıttepe halı yıkama firmaları her zaman hijyen olan ortamlarda halıları özen göstererek itina ile yıkamaktadır. Yıkama işlemleri tamamlanan halıların sıkma işlemi bittikten sonra son kez kontrol edilmektedir. Daha sonra halılar el değmeden paketleme makinelerinde paketlenmektedir. İtina ile paketlenen halılar güler yüzlü ekibimiz sayesinde adreslerinize ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti verdiğimiz hizmetin kalitesindedir.

Halı Yıkama Fiyatları

Anıttepe halı yıkama fiyatlarını seçerken daima müşterilerimizin bütçesini etkilemeyecek şekilde en cazip ve en uygun olanlarını seçmektedir. Halı yıkama fiyatları halıların çeşitli özelliklerine ve türlerine göre değişmektedir. Ankara halkının halı yıkama hizmetini firmamız en kaliteli ve en güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız.

Anıttepe halı yıkama olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Anıttepe halı yıkama | | Anıttepe halı yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46