ankara halı yıkama

Dikimevi halı yıkama

Dikimevi halı yıkama fabrikası olarak sizlere en kaliteli hizmet anlayışını sunan firmalardan biri olan Bahar halı yıkama, güler yüzlü ve deneyimli personelleri ile hizmetinizde.

Ankara halı yıkama sektöründe önemli ve güvenilir bir marka olmayı başaran ve sizlerin tavsiye ve önerileri ile sürekli gelişerek büyümeye devam eden firmamız, yeni model halı yıkama makineleri ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmakta olup, halınızdaki kiri ve lekeyi zarar vermeden doğal şampuanlarla temizlemektedir. Sizin ve ailenizin sağlığına büyük önem veren Bahar halı yıkama halılarınızı doğal ortamlarda kuruttuktan sonra hijyenik koşullarla ambalajlayarak halılarınızı size teslim etmektedir.

Dikimevi halı yıkama hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi almak için hemen bizi arayabilir ve müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

Ayrıca dikimevi halı yıkama fabrikamız öğrenci kardeşlerimize özel indirimler sunmaktadır.

Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

One Response to Dikimevi halı yıkama

  1. Zehra dedi ki:

    Bir ķöşe takimi ,6 sandalye ,iki kanepe ,iki salon halisi ve bir yolluk evde yikanicak hepsinin fiyati ne olur bide pazartesi taşinicam cumartesi ve pazar ýıkatmam gerek hemen gelebiliyormusunuz demirlibahcede oturuyorum acil cevap bekliyorum sizden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Dikimevi halı yıkama | | Dikimevi halı yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46