ankara halı yıkama

Kayaş halı yıkama

Kayaş halı yıkama firmaları arasında lider pozisyonda olan ve halı yıkama sektörüne yön veren firmamız her evin vazgçilmez eşyası olan halılarınız için sizlere yardımcı olmaktadır.

Temizlik her bayanın ve her evin vazgeçilmez bir parçasıdır. Gündelik temizliğin önemli olduğu kadar evi gösteren en önemli parçalardan biri ise halı temizliğidir. Eve misafir geldiğinde ilk baktığı şey halılar ve halı temizliğidir. Halı yıkama oldukça zahmetli bir iş olduğu için bu konuda bayanların yardımına halı yıkama firmaları yetişmektedir.

Halı yıkama firmaları son teknolojiye uygun özel makineleri ile her türlü lekeyi çıkartarak halınızı ilk günkü temizligine kavuşturur. Halınız firmamız tarafından özel bir şekilde yıkanıp kurutularak tarafınıza teslim edilir. Halı yıkama firmalarını tercih ederek hem şu harcamanızdan hem de zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizin yani sıra beden yorgunlugunun da önüne geçmiş olursunuz. Bu sebepler yüzünden en mantıklı seçim profesyonel olarak halı yıkama hizmeti almaktadır.

Kayaş Halı Yıkama Hizmetimiz

Kayaş halı yıkama servis elemanlarımız ücretsiz servis araçlarımız vasıtası ile ikametinize gelerek halılarınızı sipariş fişi ile evrak karşılığı teslim alır. Teslim alınmış olan halılarınız güvenli bir şekilde halı yıkama fabrikamızda yer alan halı yıkama merkezimize getirilir. Burada incelenen halılarınız cinslerine göre ayrıldıktan sonra tam otomatik halı yıkama makinaları vasıtası ile özel şampuanlar kullanılarak yıkanır. Yıkama işleminin ardından su sıkma işlemi yapılarak yıkama sırasında oluşan su ve nemin %90lık kısmı dışarı atıldıktan sonra halılarınız kurutma odalarında kurutulur. Varsa halı üzerinde bulunan lekelere özel leke çıkarıcılarla müdahale edilir. Ardından paketlenen halılarınız yine servis elemanlarımız tarafından ücretsiz servis ile adresinize teslim edilir.

Kayaş Halı Yıkama Firmamız Hakkında

En başta sizden halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren ve sonrasında yaptığımız tüm işlemler tekrar halınızın size teslim edilinceye kadar firmamızın güvencesi altındadır. Herhangi bir olumsuz durum yaşanması halinde bütün sorumluluğu firmamız kabul etmektedir. Bütün müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetten en ekonomik Kayaş halı yıkama fiyatları ile faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Kayaş halı yıkama | | Kayaş halı yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46