ankara halı yıkama

Birlik Mahallesi Halı Yıkama

Birlik Mahallesi halı yıkama firmalarından biri olan firmamız Birlik Mahallesi genelinde halı yıkama hizmeti başta olmak üzere birçok hizmet vermektedir. Çok uzun yıllardır bu bölgede bulunan ve hala hizmet vermeye devam eden firmamızın sunmuş olduğu servis imkanı tamamen ücretsizdir.

Halılarınızı adresinizden alarak firmamıza getiren ve firmamızda halılarınızı yıkandıktan sonra tekrar adresinize teslim eden servislerimizden faydalanmak için hiçbir müşterimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Birlik Mahallesi halı yıkama firmamız bölgesindeki en iyi halı yıkama firmaları arasında başı çekmektedir.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız hiçbir sorun yaşamadan halılarınızı olması gerektiği gibi temizleyerek sanki ilk gün alınmış gibi temizlenmiş bir şekilde tekrar kullanımınıza sunmaktadır.

Birlik Mahallesi Halı Yıkama Hizmetimiz

Vermiş olduğunuz adresteki evinize gelerek ücretsiz servisimiz ile temizletmek istediğiniz halılarınızı makbuz karşılığında teslim alan Birlik Mahallesi halı yıkama servis elemanlarımız ile yıkanacak olan halılarınız halı yıkama fabrikamıza intikal ettirilir. Halı yıkama fabrikamıza intikal ettirilen halılarınız öncelikle birbirine karışmaması için barkod yöntemi ile işaretlenerek daha sonrasında cinslerine göre ayrıştırılarak her halı ayrı ayrı sıraya koyularak yıkanmaya başlanır. Otomatik halı yıkama makinalarımız ile bu makineleri kullanmak için özel eğitim almış olan ustalarımız her halı için ayrı yıkama tekniği kullanarak alerjik içerikli maddeler barındırmayan ve antibakteriyel olan halı yıkama şampuanları ile halılarınızı yıkama işlemini gerçekleştirir. Halı yıkama işleminin ardından saçak temizliği yapılan halılar sıkma işlemine tabi tutulur. Rulo veya kazan tipi sıkma makinelerinde yüksek devirde gerçekleştirilen halı sıkma işlemi ile halı üzerinde kalan havlar ve diğer bütün maddeler dışarı atılmış olur. Bu işlem sırasında halı yıkama işlemi ile halı üzerinde bulunan su ve nemin yüzde doksanı alınmış olur.

Birlik Mahallesi Halı Yıkama Firmamız Hakkında

Yaptığı her işte en büyük önceliği müşteri memnuniyeti olan halı yıkama firmamız vermiş olduğu her hizmet için müşterilerine %100 güvence vermektedir. Bütçenizi düşünen Birlik Mahallesi halı yıkama fiyatları ile halı yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz.

Firmamızı Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Birlik Mahallesi Halı Yıkama | | Birlik Mahallesi Halı Yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46