ankara halı yıkama

Altınpark halı yıkama

Altınpark Halı Yıkama
Halılarınız Altınpark halı yıkama olarak sizden teslim alındığı andan size teslim edileceği ana kadar sorumluluğumuz altındadır ve firmamızın garanti kapsamı içerisindedir.

Halı Yıkama Nasıl Yıkanır?
Halılar en çok kirlenen ve tozlanan temizliği zor, zahmetli bir iş olan büyük eşyalardandır. Kullandığımız halılar içinde biriken toz ve kirler zamanla mikropların oluşmasına sebep olmaktadır. Bu mikroplar çoğalmaya başlar ve sağlığımızı tehdit etmektedir. Ayrıca çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Altınpark halı yıkama sizin sağlıklı ortamlarda yaşama keyfine varmanız için en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmaktadır. Halılarınız fabrikamıza getirilir ve toz alma alanlarında tozları alınmaktadır.

Halılar özelliklerine ve türlerine göre yıkama işlemine tabi tutulur. Halılar bol suyla ıslatılır ve yıkama işlemine başlanır. Yıkama yapılırken kesinlikle sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü özel deterjanlar ve son teknoloji ürünü otomatik makineler ile deneyimli personelimiz tarafından özenle yıkanmaktadır. Şampuanlanan halılar bol suyla durulanır. Daha sonra sıkma makinelerinde fazla suları alınır. Kontrol odalarında lekeler tekrar kontrol edilir. Tamamen kuruyan halılar parfümlenir ve paketlenir. Paketlenen halılar Altınpark halı yıkama firmamız çalışanları tarafından adresinize teslim edilmektedir.

Halı Yıkama Önemi
Halılar gün boyu üzerinde dolaştığımız için çok fazla tozlanır ve kirlenir. Altınpark halı yıkama firmaları olarak size en kaliteli ve hijyenik yıkama işlemini en iyi şekilde yapmaktadır. Halılar yüzeyinde topladığı bu toz ve kirler zamanla dip noktalarına çekmektedir.

Dip kısımda toplanan tozlar bakterilerin oluşmasına ve çoğalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle yaşanılan ortamlar sağlıksız bir hal almaktadır. Sağlıksız yaşam alanları birçok çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Bu bakterilerden halıları süpürmek ya da silmeyle kurtulamazsınız. Sadece yıkama yapılarak kurtulmak mümkündür. Halı yıkamak bu yüzden çok önemlidir. Altınpark halı yıkama firmamıza halılarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatları
Altınpark halı yıkama fiyatları daima müşterilerimiz için en uygun olanı seçilerek belirlenmektedir. Yıkama fiyatları halıların bütün özelliklerine ve çeşitlerine göre değişmektedir. Müşterilerimizin memnun kalacağı ve bizi tercih ettikleri için pişman olmayacaklarını garanti ediyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Altınpark halı yıkama | | Altınpark halı yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46