ankara halı yıkama

Ankara İncesu Halı Yıkama Fabrikası

İncesu Halı Yıkama
İncesu halı yıkama kurulduğu günden beri en kaliteli hizmeti en hijyenik ortamlarda en hızlı bir şekilde sizlerin ayağına getirmektedir.

Halı Yıkamanın Önemi
Ev ve iş yerlerinde kullanılan halılar en çok kirlenen ve en çok tozlanan temizliği zor olan eşyaların en önemlisidir. İncesu halı yıkama olarak bu zor olan temizlik görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Halılar gün boyu üzerinde dolaşıldığı için çok çabuk kirlenmektedir. Kirlenen halılarınız zamanla tozları dip noktalarına çeker. Bu tozlar bakterilerin oluşmasına ve gün geçtikçe çoğalmasına neden olmaktadır. Çoğalan bu bakteriler bulunduğumuz ortamların sağlık açısından bozulmasına sebep olur.

Sağlıksız ortamlar özellikle çocukların çeşitli hastalıklarla hastalanmalara yol açar. Bu hastalıkları önlemek ve sağlıklı bir alanda yaşamak için halıların temizliği yıkanması çok önemlidir. Firmamız halılarınızı en üst düzeyde hijyenik alanlarda sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü deterjanlar ve işlerinin ehli olan tecrübeli elemanlarımız tarafından itina ile yıkanmaktadır. Yıkanan halılar hijyen kurallarına uyularak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Sizlerin memnun kalması için bütün elemanlarımız canla başla çalışmaktadır.

Halı Yıkama Nasıl Olur?
İncesu halı yıkama firmaları halı yıkama konusunda en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Bilindiği üzere halılar çok çabuk kirlenir. Kirlenen halılar dip kısmında oluşan bakterilerin yok olması için yıkanması şarttır. Firmamız halılarınızı sizin isteğiniz üzere adreslerinizden alarak fabrikamıza getirilmektedir. Yıkama işlemine başlamadan önce halıların tozu alınır. Daha sonra yıkama yapmak için halıları özel ilaçlama havuzlarına yatırılır. Bu ilaçlı havuzun amacı lekelerin daha çabuk çıkması içindir. Havuzdan çıkan halılarınızı yıkama yapılırken sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü özel deterjanlar kullanılmaktadır. Uzman personelimiz son sistem teknolojik makineler ile hijyenik ortamlarda en iyi şekilde halılarınızı özenle yıkamaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları
Müşterilerimizin her zaman memnun kalması için İncesu halı yıkama fiyatları en cazip ve en uygun olarak sizlere sunmaktadır. Fiyatlar halıların özelliklerine ve türlerine göre değişmektedir. Halı yıkama firmamız müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli hizmeti verebilmek için her zaman en iyisini yapmaktadır.

Firmamız güvencesinde halılarınız hijyenik ortamlarda uygun  fiyatlar ile yıkanmaktadır. Bir telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Ankara İncesu Halı Yıkama Fabrikası | Ankara İncesu Halı Yıkama Fabrikası Firmaları 0 537 487 53 46