ankara halı yıkama

Ankara’da Halı Yıkamak Bizim İşimiz!

Ankara Halı Yıkamak Bizim İşimiz!

Ankarada halı yıkama hizmeti almak için en doğru adrestesiniz. Ankara halı yıkama fabrikası alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Ankara halı yıkama sürekli iyileştirme modeli ile kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Ankara halı yıkama kurulmuş olduğu günden bu yana Ankara ‘daki hanımların halı yıkama ihtiyaçlarını karşılayarak ev temizliğinde en büyük yardımcısı olma özelliğini her geçen gün referanslarına yenilerini katarak sürdürmeye devam ediyor.
Acaba Ankara ‘lı hanımlar neden Ankara Bahar Halı Yıkama ‘yı tercih ediyorlar dersiniz?

– Çünkü biz halılarınızın yüzünü değil, özünü temizliyoruz.
İnsan sağlığına önem veriyoruz.
– Halılarınızı insan sağlığına verdiğimiz önemi tekrar tekrar hatırlayarak yıkıyoruz.
– Sadece ticaret olsun, müşteri gelsin, para kazanalım kaygısı çeken sezonluk sözde halı yıkamacılardan değiliz.
– Halılarınızı yıkarken en kaliteli halı yıkama şampuanlarını kullanıyoruz.
– Ankara halı yıkama fabrikası halınızda en iyi sonucu almak için en modern teknolojiler ile donatılmıştır.
– Artan rekabet koşullarına uyum sağlamak ve daha çok insana hizmet verebilmek için Ankara ‘da en uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Halı Yıkama işlemi sizlerin rutin yaptığınız ev temizliğine ek olarak en az yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz. Ankara halı yıkama fabrikası olarak son teknoloji halı yıkama cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınız üzerinde inatçı çıkmayan lekeler oluşmuş olabilir bu tür durumlarda lütfen ankara halı yıkama fabrikasına güvenin ve lekelerden iz kalmadığına şahit olacaksınız.

Halılarınız fabrikamıza girmeden önce 1 gr. halı tozunda yaklaşık ikiyüzellibin mikroorganizma ve yüz milyona yakın mikrop bulunmaktadır. Ancak defenzekte havuzuna girdikten sonra bu mikroplardan tamamen arınır.

Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinline temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.

Halı Yıkama Ankara
Günümüzde halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi ve halı yıkama talebinin yüksek olması nedeniyle halı yıkamanın artık son teknoloji makinalar ile yapılma ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sebeple yeni halı yıkama teknikleri geliştirilmiş ve teknolojiden azami ölçüde istifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. 2000 yılını müteakiben ülkemizde otomatik halı yıkama makinaları halı sıkma makineleri (santrfüj) toz alma makineleri , bir sanayi haline gelmiştir. Firmamız müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından tüm bu teknolojik gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur .Fabrikalarımızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur .

Koltuk Yıkama Ankara
Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltuklarıda belli periyotlarda yıkatmalıyız. Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş Koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanımız Koltuk Yıkama dır. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Battaniye Yıkama & Yorgan Yıkama
Battaniye yıkama ve yorgan yıkama konusunda en iyi bildiğimiz halı yıkama işindeki kadar iddaalıyız, yorgan ve battaniyeler tertemiz yıkanır, bol güneşli bir ortam havalandırılarak kurulur. Battaniye yıkama ve yorgan yıkama fiyatlarımız ve diğer merak ettikleriniz için bir telefon etmeniz yeterli.

Ankarada Halı Yıkama Derdine Son
Ankarada en büyük halı yıkama fabrikası olarak hanımların halı, yorgan ve koltuk yıkama derdine son veriyoruz.
Bir telefonunuzla halı koltuk ve yorganlarınız son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ve halı şampuanları ile tertemiz yıkanıp , özel ambalajında evinize teslim edilmektedir.

Sizlerde hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Ankara'da Halı Yıkamak Bizim İşimiz! | Ankara'da Halı Yıkamak Bizim İşimiz! Firmaları 0 537 487 53 46