ankara halı yıkama

Bahçelerüstü Halı Yıkama

Türkiye’nin sayılı metropol kentlerinden birisi Ankara’dır. Çeşit çeşit insanı ve genel olarak memurların çokça bulunduğu kentimizin en nadide ilçelerinden sayılan Mamak, Ankara gibi düzenli ve refah seviyesi üst olan halkı ile bilinir.

Mamak da Bahçelerüstü mahallesinde siz hayatınızı yoğun tempoda yaşarken bizde size hizmet vererek üzerimize düşeni yapıyoruz.

Bahçelerüstü halı yıkama olarak verdiğimiz hizmet ile yıllardır Ankara’da Mamak’ın en tercih edilenleri arasında yer alıyoruz. Mükemmel ekibimiz ve kusursuz çalışma anlayışımız ile müşterilerimize bir dost muhabbetinde destek oluyor ve gönülleri ferah bir şekilde halılarını temizliyoruz.

Halı Yıkama Deyip Geçmemek Lazım!
Uzmanların yıl içerisinde en az iki kere yıkanmasını önerdiği halılarımız, gün içerisinde bolca ayak bastığımız ve hatta bir şeyler döktüğümüz yerler arasında. Bu dökülenler bazen leke bırakıyor bazense bırakmıyor. Lekeli olan halı bariz pistir. Fakat lekesi olmayan halı çok mu temizdir? Yanılıyoruz. Yüzeyde kalan leke pis olduğunu gösterir fakat kullanım sürecimizde halımızın diplerine kirler birikir ve buraya düşen şeyleri aldığımızda veya halı ile temas ettiğimizde muhakkak ki mikrop ve bakterilere de temas etmiş oluruz. Bu yüzden halılarımızı yılda en az iki kez yıkatmamız gerekir.

Biz Diğerlerinden Farklıyız.
Seçerek özenle bir araya getirdiğimiz ekibimiz, işini severek yapmaktadır. Sevgiyle yapmaları ise işlerinde çok daha iyi sonuçlar elde etmelerini sağlamaktadır. Uzman ekibimizin yanı sıra teknolojinin son noktasında yer alan makineler kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Halı yıkama Bahçelerüstü olarak halınızın türünden kullandığımız deterjanlara kadar bir hassasiyet içerisinde çalıştığımız için müşteri memnuniyetini garantiliyoruz.

Halılarınız Hangi İşlemlerden Geçer?
Bizi aradıktan sonra en kısa sürede ekibimiz evinizden halılarınızı almaya gelir. Karışıklık olmasın diye her birinin üzerine isim gibi bilgileriniz not edilir. Daha sonrasında fabrikamıza götürülen halılarınız ıslatılarak kirlerinin yumuşaması sağlanır. Daha sonrasında halınızın türüne göre, onları yıpratmayacak ve renklerini soldurmayacak şekilde en iyi sonucu elde edebileceğimiz deterjanlar ile köpürtülür. Bu işlemden sonra durulamaya alınır. Deterjan kalmayacak şekilde durulandıktan sonra kurutma direklerinin olduğu kapalı fan sistemlerinin olduğu odalarımızda kurumaya bırakılır. Daha sonrasında da Boğaziçi halı yıkama firmaları olarak güler yüzle teslim edilir.

Bu nedenle profosyonel ekibimiz ile teknolojinin son noktasında yer alan makineler kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Bahçelerüstü Halı Yıkama | | Bahçelerüstü Halı Yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46