ankara halı yıkama

Beşevler Halı Yıkama

Beşevler halı yıkama firmaları arasında garantili halı yıkamak hizmeti veren ve bunu uygun fiyatlar ile yapılan halı temizleme firmamız geniş araç filosu teknolojik ekipmanları e İşinin ehli personeli ile siz değerli müşterilerimize Halı Temizleme sektöründe hizmet vermektedir. Sektörümüz ile ilgili meydana gelen bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız ekipmanlarını da bu teknolojik gelişmelere göre periyodik aralıklarla yenilemektedir. Ayrıca halı yıkamak sektöründe firmamız bünyesinde çalışmakta olan bütün iş arkadaşlarımız teknolojik gelişmeleri birebir uygulayacak kadar bilgi sahibi ve eğitimli bireylerdir.

Beşevler Halı Yıkama Hizmetimiz

Firmamıza ait ücretsiz servis araçları ile evlerinizden alınan halılarınız Beşevler halı yıkama fabrikamızda getirilerek burada uzman ekibimiz tarafından incelenir. Bilindiği üzere bazı halılar diğerlerine göre daha hassas yapıda bulunan halılar oldukları için diğerlerine nazaran daha çok özen gösterilip titizlikle yıkanması gereken halılardır. Öncelikle türüne ve yıkanma tekniklerine göre ayrılan halılarınız başkalarının halıları ile karışmaması için barkodlama yöntemi ile ayrılır. Ardından her halı sırayla başka halılar ile karıştırılmadan tek tek yıkama işlemine başlanır.

Yıkama işlemi esnasında teknolojinin son harikası olan tam otomatik sanayi tipi halı yıkama makinaları ile el değmeden halılar yıkanmaktadır. Halı yıkama makinalarında el değmeden yıkanan halılarınız için bitkisel özlü halı yıkama şampuanları kullanılır. Bu şampuanlar kesinlikle sağlığa zararlı maddeler içermemektedir. Ayrıca antialerjik ve antibakteriyel olan halı yıkama şampuanlarımız bu iş için en uygun ve piyasadaki en kaliteli halı yıkama şampuanlarıdır.

Halı yıkama işlemi sona erdikten sonra dikkatli bir şekilde halılarınız kurutma odalarına taşınarak kurutma işlemi başlatılır. Özel olarak dizayn edilmiş kurutma odalarında kurumaya bırakılan halılarınız kurutma işlemi de bittikten sonra son bir kez daha uzman personelimiz tarafından kontrolden geçirilir. Herhangi bir sorun olmadığına emin olduktan sonra halılarınız kötü kokmaması için parfümlendikten sonra ambalajlanır. Artık geriye kalan tek işlem firmamızın ücretsiz servis araçları ile halılarınızı adresinize teslim etmesidir.

Beşevler Halı Yıkama Firmamız Hakkında

Bütçenizi sarsmayan Beşevler halı yıkama fiyatları ile hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız İletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Beşevler halı yıkama servisi | Beşevler halı yıkama servisi Firmaları 0 537 487 53 46