ankara halı yıkama

Boğaziçi Halı Yıkama

Güzel şehrimiz ve Başkentimiz olan Ankara’nın en güzel ilçelerinden birisi muhakkak ki Mamak’tır. Adına türküsü bile bulunan ilçemizde Boğaziçi mahallesinde her zaman tercihinizin ilk sırasında yer alan Boğaziçi halı yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Güzel şehrimize yaraşır hizmet anlayışımız ile sizlere canı gönülden hizmet veriyoruz.

Neden Halılarınızı Bize Yıkatmalısınız?
Öncelikle metropol kentlerden birisi olan Ankara’da artık sokaklarda halı yıkamanız pek mümkün görünmemektedir. Hem yer bulamamak hem de fazladan su israfına sebebiyet vermek gibi nedenlerle dışarıda halı yıkama imkanı bulamazsınız. Bunun yanı sıra evinizde halı yıkama makinesi ile yıkama tercihinizi göz önünde bulundurursak yorulduğunuza değecek bir performasyon ile karşılaşamazsınız.

Saatlerce verdiğiniz emek sonucunda hala halınızdaki lekelerin çıkmadığını görürsünüz. Ayrıca yıkadığınız halının kuruması da ayrı bir dert haline gelir. Bu yüzden sizin yorulmamanız için biz hizmet veriyoruz. Ayrıca ıslak bekleyen halılarınızın tekrar mikrop ve bakteri ürettiği de bilinmektedir. Dolayısıyla hijyenik olsun diye yıkadığınız halılarınız sevdikleriniz ve sizin için birer bakteri yuvasına dönüşür.

Biz Bu İşi Nasıl Yapıyoruz?
Siz bizi aradıktan sonra ekibimiz evinizden gelip halılarınızı alıyor. Halınızın türü ve hassasiyetleri baz alınarak yıkamaya tabi tutuluyor. Halı yıkama Boğaziçi ekibi, tamamen uzman kadrodan oluşur. Ayrıca işini severek yapan ekibimiz hassasiyetle halılarınızı yıkar.

Bu yıkama esnasında profesyonel makineler kullanılır. Yıkama esnasında kullanılan deterjan ve kimyasallar ise halınızın türüne göre, onlara zarar vermeyecek ve yıpratmayacak tarzda seçilir. Halınıza uygun bir yıkama ile temizlendikten sonra durulama işlemine geçilir. Daha sonrasında ise halılarınızın rengini soldurmama özeni gösterilecek şekilde kurutmaya bırakılır. Kurumadan sonra teker teker ambalajlanarak evinize teslim edilir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?
Bir çok halı yıkama şirketlerinin aksine Boğaziçi halı yıkama firmaları tüm yıkadıkları ürünleri emanet olarak gördüğü için zarar vermemeye hassasiyet gösterir. Ayrıca uzman ekip ve profesyonel imkanlar dahilinde hizmet sunar. İşini severek yapan ekibimiz, halılarınızı aldıktan sonra sizi fazla bekletmeden ve mağdur etmeden birkaç gün içerisinde halılarınızı teslim eder. Verdiği hizmet karşılığında ise makul ücretler alan firmamız, diğer firmalara nazaran sizin içinize soğuk bir su serper.

Profosyonel ekibimiz,son teknoloji makinelerimiz,en iyi hizmet ve en uygun fiyatlarla siz değerli  Mamak halkına hizmet vermek için buradayız..

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Boğaziçi Halı Yıkama | | Boğaziçi Halı Yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46