ankara halı yıkama

Büyükesat Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerinde özellikle profesyonel olarak halılarınızın yıkanması daha hijyenik ve sağlıklı kullanım açısından önemlidir. Profesyonel ekip tarafından verilen Büyükesat halı yıkama hizmeti sayesinde kullanmış olduğunuz her tür halıda itinalı şekilde yıkama işlemi yapılarak daha hijyenik kullanım imkanı elde etmenize yardımcı olunmaktadır.

Antibakteriyal şampuanlar ile yapılan yıkama işlemi sayesinde halılarınızın içerisinde bulunan bakterilerin yok edilmesi sağlanarak bu sayede çocuklarınız için daha hijyenik ve sağlıklı ortamlar oluşturulması konusunda etkili sonuçlar elde edilmektedir. Farklı türlere göre yapılacak olan yıkama işlemi için öncelikle halıların türlerine göre ayrılması sağlanarak bu sayede yapısına zarar vermeden işlemin tamamlanması sağlanmaktadır.

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?
Talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip tarafından halılarınız teslim alınarak bu şekilde fabrika içerisine getirilmektedir. Halıların türlerine göre ayrılmasının ardından vakumlu süpürgelerle yapılan süpürme işlemi sayesinde içerisinde olan kalıntılar ve üzerindeki tozlar alınarak içerisine geçmemiz engellenmektedir. Süpürme işlemini ardından ıslatma işlemi yapılarak halılar otomatik makinelerle yıkama aşamasına alınır. Son sistem teknolojiden faydalanılarak yapılan işlemler konusunda Büyükesat halı yıkama firmaları arasında firmamız profesyonel çalışma yapmaktadır.

Kaliteli şampuanla ile yapılan yıkama işleminin ardından otomatik makine içerisinde durulama işlemi yapılarak bu sayede halıda şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde durulanması sağlanır. İçerisindeki fazla suyun alınması için sıkma makineleriyle halılar sıkıldıktan sonra kurutma aşamasına geçilir.
Kurutma aşamasına geçilmeden önce halının kontrolü sağlanarak bu şekilde leke olması durumunda leke çıkarıcı ürünler ile duruma müdahale edilmektedir. Halılarda kurutma işlemi güneş görmeyecek kapalı alanlarda yapılarak bu şekilde halının rengine ve yapısına zarar verilmeden kurutulması sağlamaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları
Halı yıkama işlemlerinde otomatik makineleriyle yıkama işlemi yapılması özellikle halıların yapısına zarar verilmeden daha etkili şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Bu konuda Büyükesat halı yıkama fiyatları için belirlemiş olduğumuz uygun fiyat seçenekleriyle bölgedeki kaliteli hizmetin adresi olmaktayız.
Her halının türüne ve yapısına göre belirlenmiş olan en uygun fiyat seçenekleri sayesinde metrekare üzerinden hesaplama yapılarak yıkattırmak istediğiniz halının toplam yıkama bedeli belirlenerek bu şekilde sizlere sunulmaktadır.

Sizlerde güvenilir, kaliteli ve doğru bir hizmet almayı arzu ediyorsanız dilediğiniz her yerden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Büyükesat Halı Yıkama | | Büyükesat Halı Yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46