ankara halı yıkama

Halı Yıkama Cebeci

Halı Yıkama Cebeci olarak Farkımız Kalitemiz!
Cebeci halı yıkama olarak her işimize önem vererek çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu anlamda kullandığımız temizlik ilaçlarını tamamen bitkisel ürünlerden seçerek sağlığa zararlı kimyasallardan uzak duruyoruz. Size ve sevdiklerinize önem verdiğimiz gibi Cebeci halı yıkama olarak halılarınıza en kaliteli ve etkili yöntemleri uyguluyor ve değer verdiğiniz eşyalara da en az sizin kadar değer veriyoruz. Cebeci halı yıkama sadece kaliteyi çalışmalarımıza değil fiyatımıza da yansıtıyoruz. Sunduğumuz yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla taçlandırarak cebinizi yakmayan, bütçe dostu listeler hazırlıyoruz. Eğer sizde kalitemizi ve güvenilirliğimizi görmek isterseniz bizi arayın.

Ev hanımlarımızı en çok uğraştıran işlerden birisi de halı yıkamadır. Halı yıkama işlemi oldukça zor ve zahmetli bir işlemdir. Bu nedenle halılarınızı elde yıkamak yerine onları bir halı yıkama firmasına vererek hanımlarınızın bu sorunla uğraşmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca güvenilir ve temiz bir halı yıkama işlemi için size cebeci bahar halı yıkama firmasını tavsiye ederiz.

2016 Yılında sektöre ilk adımını ANKARA genelindeki müşterilerine hizmet için atmış olan firmamız, değişme ve gelişme gösteren sektörde, kaliteli hizmeti daha ucuza kapınıza kadar sunma, tüketici menfaatlerini ön planda tutma ilkeleri göz önüne alınarak kurulmuştur. Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama, halı yıkama, ev ve iş yeri temizliği, ayrıca halı kenarlarına overlok hizmetleri veren firmamız, disiplinli ve hızlı çalışması ile sektöründe yıldızlaşmayı hedef koymuş şirket halindedir.

Servis araçlarımız ile deneyimli personellerimiz tarafından halılarınız belge karşılığında kapınızdan alınarak ,etkiletlenir. Daha sonra Halı yıkama fabrikamıza ulaştırılır. Burada toz alma, yıkama, kurutma işlemlerinin tamamlamasıyla son derece titizlik ile ambalaj yapılır ve sizlere tekrar teslimi gerçekleştirilir.

Kaliteli hizmet almak isteyenler için Cebeci  halı yıkama hizmetleri kaliteli malzemeler ile hijyenik ve etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonHemen Ara Halı Yıkama Cebeci | , 0 537 487 53 46