ankara halı yıkama

Kalaba halı yıkama

Güzeller güzeli metropol Ankara’mızın en güzel ilçelerinden olan Keçiören, sakin ve nezih hayatı ile bilinir. Çalışan kesimin fazla olması ve refah düzeyinin yüksek olması kuşkusuz birbirine paraleldir. Bu hayatın getirilerinden birisi ise ağır temizliklere çok fazla vakit bulamamaktır. Kalaba halı yıkama firmaları olarak sizlerin bu ihtiyacını gidermek üzere hizmet veriyoruz.

Kalaba’nın Ayrıcalıkları Nelerdir?
Ekibimiz severek işini yapan uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Ayrıca yaşadığımız modern çağı da takip ederek sistemin en son ürünleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilk hedefimiz olarak belirlediğimizden sizlerin istekleri doğrultusunda bir çaba sarf etmekte ve güveninizi ziyan etmemeye çalışmaktayız. Özen ve ihtimamla çalışan ekibimiz ile kullandığımız deterjanları bile özenle seçmekteyiz. Sonuç itibariyle halılarınıza zarar verecek deterjan tercihlerinden uzak durarak hem ışıl ışıl halılar hem de rengi solmamış tertemiz halılar sağlamaktayız.

Verdiğimiz Hizmetler Saymakla Bitmez.
Siz Kabala halı yıkamayı arayıp isteğinizi bildirdikten sonra çok vakit kaybetmeden sizi de bekletmeden halılarınızı almaya geliyoruz. Özenle aldığımız halılarınıza isim gibi bilgilerinizi not düşüyoruz ki hataya mahal vermeyelim. Daha sonrasında firmamıza gelen halılarınızı suda bekleterek hem kirlerinin yumuşamasını hem de diplerine birikmiş olan kirlerin yukarı çıkmasını sağlıyoruz.

Daha sonrasında halınızın cinsine uygun olan ve onları tam olarak temizlemekle birlikte renklerinde değişme yapmayacak deterjanlar ile birlikte temizliyoruz. Uzman ekibimiz ve profesyonel makinelerimiz ile temizlenen halılarınız durulama işleminden sonra fan sistemi ile kurulu olan odamızda kurumaya alınarak tam kuruyana kadar bekletiliyor. Bu sayede halınızda nem kalmamasının getirisi olarak bakteri ve mikrop üremesine de mani oluyoruz. Tamamen hijyenik olan halılarınız, evinize layık bir şekilde paketlenerek sizin için yola çıkıyor. Gelmeden önce haber veriyoruz ki sizi ne günlerce bekletelim ne de saatlerce. Siz memnun, biz memnun bir dahaki sefere görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Her Zaman Müşteri Memnuniyeti
Halı yıkama Kalaba olarak verdiğimiz hizmette her zaman müşteri memnuniyetini gözetmemizin sonucu olarak mükemmel geri dönüşler alıyoruz. Çünkü biz, verdiğimiz emek ve hizmet karşılığında size ve sevdiklerinize hijyenik bir hayat vaat ediyoruz. Ayrıca bu hassasiyetin mukabilinde de abartılı ücretler talep etmiyoruz. Uygun fiyat aralıklı mükemmel hizmet için sizinleyiz.

Bizi tercih etmeniz halinde vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanarak farkımızı görecek ve bizlerle uzun soluklu çalısmayı arzu edeceksiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Kalaba halı yıkama servisi | Kalaba halı yıkama servisi Firmaları 0 537 487 53 46