ankara halı yıkama

Sanatoryum Halı Yıkama

Halılar ısı kaybını engellemek ve mekânın dekorasyonunu tamamlamak için asırlardır her ülkede kullanılan önemli eşyalardan biridir.

Halılar serildikleri alanları güzelleştirirken eşyaların da en etkili tamamlayıcısıdır. Halılar belirli bir süre kullanıldıktan sonra mutlaka kirlenecektir. Leke olmasa bile yapısı itibariyle tozları biriktirme özelliğinde de sahiptir. Biriken tozlar ev halkının sağlığını olumsuz olarak etkiler. Özellikle küçük çocukları olan aileler, astım gibi rahatsızlığı olan kişiler için durum daha da önem taşır. Bu nedenle belirli zaman aralıkları ile mutlaka detaylı temizlik yapılması gereklidir.

Halı Temizliği Hassasiyet İster
Halıların düzenli olarak yıkanması halının ömrünü de uzatır. Halıları kendi imkânlarınızla yıkadığınızda kullanacağınız ürünler istemeden de olsa halınıza zarar verebilir. Halıların dokuları farklı yapıda olabildiği için her halıya aynı temizlik ürünü kullanılmaz. Ayrıca kullanacağınız su ve yorgunluk ek külfet getirecektir. Bu nedenle profesyonel halı yıkama firmaları ile halınızı yıkatmanız daha güvenli ve rahat olacaktır. Ankara’da yer alan Sanatoryum halı yıkama profesyonel olarak halılarınızı yıkıyor ve sizi bu zahmetten kurtarıyor.

Düzenli Halı Yıkama İle Mikroplar Yok Olur
Halılar dışarıdan temiz görünse dahi iç kısmında gözle görülemeyen bakterileri içinde barındırır. Halıların içinde yaşayan akarlar alerjen böcekler olup kesinlikle çıplak gözle görünemezler. Bu böcekler ortamlarını bulduklarında halının içine yumurtalarını bırakırlar. Bu yumurtalar çatlamadan yani kuluçka süresi bitmeden halıların detaylı olarak yıkanması gereklidir. Aksi halde binlerce böcek halınıza yerleşecektir. Özellikle küçük bebekleri olan ebeveynler emekleyen çocuklarını bu tehlike ile karşı karşıya bırakmamalıdırlar. Uzman ve tecrübeli personeli ile Sanatoryum halı yıkama firmaları sizleri ve çocuklarınızı bakterilerin tehlikelerinden koruyacaktır

Halılarınızı Firmamıza Güvenle Teslim Edebilirsiniz
Halılar farklı dokularda oldukları için her halı aynı sistemle yıkanmaz. Firmamız halı yıkama sanatoryum bölge halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Halılarınızı deneyimli personelimiz evinizden alarak özel temizlik ürünleri ve makinaları ile hassas bir şekilde temizler ve en kısa zamanda evinize teslim eder. Özellikle el halıları gibi hassas dokuya sahip olan halı türleri kökboyaları solmadan ve zarar görmeden halı yıkama Sanatoryum tarafından özenle yıkanmaktadır. Bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

Ankara’da yer alan Sanatoryum halı yıkama profesyonel olarak size en yi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Sanatoryum Halı Yıkama | | Sanatoryum Halı Yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46