ankara halı yıkama

Tuzluçayır Halı Yıkama

Her tür halıda yıkama işleminin profesyonel olarak yapılması için Tuzluçayır halı yıkama firmamız sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Son sistem teknoloji ile yapılan çalışmalar sayesinde her halıda daha itinalı ve kaliteli temizleme işlemi yapılmaktadır.

Yeterli kapasite ile verilen hizmetler sayesinde her talebe en hızlı şekilde geri dönüş yapılarak bu sayede kısa süre içerisinde temizlenen halıların teslim edilmesi sağlanmaktadır.
Halı yıkama işlemlerinde kaliteli şampuanlar ile yapılan yıkama işlemi sayesinde daha itinalı olarak temizlik yapılması sağlanmaktadır. Adresinizden alınan halılarınızın fabrika içerisinde yıkama işlemi yapılmasının ardından aynı şekilde servis ekibi tarafından teslimatı yapılmaktadır. Bu istediğiniz her durumda halılarınızın temiz ve hijyenik kullanılması için sizlere hizmet verilmektedir.

Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti
Halılarınızın türüne ve cinsine göre yıkama işlemi farklı şekilde yapılarak yapısına zarar verilmeden yıkanması sağlanmaktadır. Firmamız halı yıkama Tuzluçayır hizmeti ile bu alanda yapılan talepleri karşılamaktadır. Otomatik makineler ile yapılan yıkama işlemi sayesinde her tür halıda etkili sonuçlar elde edilmektedir.
Islatma işlemi yapıldıktan sonra halılarda makine içerisinde antibakteriyal şampuanlar ile yıkama işlemi yapılarak ardından durulama aşamasına geçilmektedir.

Bol su ile yapılan durulama işlemi sayesinde şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde yapılan işlem sonrasında sıkma makineleri ile sıkma işlemi yapılmaktadır. Sıkma işleminin ardından kurutma işlemi kapalı alanlarda yapılmaktadır. Özellikle güneşe maruz kalmayacak şekilde yapılan kurutma işlemi sayesinde renk ve yapısına zarar verilmeden kuruması sağlanmaktadır.

Tuzluçayır Halı Yıkama Fiyatları
Her halının türüne göre belirlenen yıkama fiyatları metrekare üzerinden yapılan hesaplama ile yıkattırmak istediğiniz halı için toplam hizmet bedelinin belirlenmesini sağlamaktadır. Bu alanda Tuzluçayır halı yıkama firmaları arasında kesintisiz hizmet veren firmamız en iyi sonuçların alınması için çalışmaları devam ettirmektedir.

Adresinizden alınarak fabrika içerisinde yıkanan halılar kurutulduktan sonra paketlenerek bu şekilde servis araçları ile sorunsuz olarak adresinize teslim edilmektedir. Leke olması durumunda leke çıkarıcılar ile yapılan müdahale sayesinde halıların ilk gün ki gibi tertemiz bir şekilde teslim edilmesi sağlanmaktadır. Uygun fiyat seçeneği ile yapılan çalışmalar sayesinde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ederek kaliteli sonuçlar alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz sizlere 7/24 hizmet sunmak için çalışmaktadır. Lütfen ayrıntılı bilgi almak ve servis bölgelerimizi öğrenmek için bizi arayın.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Tuzluçayır Halı Yıkama | | Tuzluçayır Halı Yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46