ankara halı yıkama

Zerdalitepe Halı Yıkama

Yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz ürünlerin sene içerisinde temizlenmesi gerektiğini neredeyse hepimiz bilmekteyiz. Nitekim kullanıma bağlı olarak evlerimizde veya ofislerimizde barındırmış olduğumuz ürünler mikrop ve bakteri üretmektedir. Buda sağlıksız ve kalitesiz bir ortam içerisinde bulunmamıza neden olacaktır.

Zerdalitepe halı yıkama konusunda sıklıkla tercih edilen bölgelerden biridir. Kirlenen veya kullanılan halıların hepsi sene içerisinde doğru teknikler ile temizlenmelidir. Satın almış olduğunuz halının modeli veya cinsi ne olursa olsun temizleme işlemi zorunludur. Aksi takdirde halınızın görünümde değişiklikler meydana gelecektir. Bu konuda firmamız sizlere başarılı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
Zerdalitepe halı yıkama firmaları arasında bulunan firmamız sizlere en doğru hizmet sunmaktadır. Sektör içerisinde yer alan firmalara göre en yeni teknolojileri kullanmaktayız. Halılarınızı yüzeysel temizleme işleminden kaçınarak yıkamaktayız. Böylece oluşan mikrop ve bakteriler tamamen ortadan kaldırılmaktadır. İlerleyen dönemlerde halı yüzeyinde herhangi bir kötü görünüm oluşmaması içinse kullandığımız deterjanlar tamamen halınızın kalitesinin devamlılığını sağlamaktadır.

Yapmış olduğumuz işlemlerin hepsinde alanında uzman elemanlarımız görevlendirilmektedir. Halılarınızı renklerine, kumaşlarına ve tasarımlarına göre ayırarak temizliyoruz. Böylece diğer firmalarda yaşanan sorunların hiçbiri firmamızda ortaya çıkmamaktadır. Hijyen koşullarına uygun tesislerimizde yıkadığımız içinde halılarınız ilk gün ki gibi temiz ve güzel bir hale gelmektedir.

Doğru Fiyatlandırma ve Ödeme
Zerdalitepe halı yıkama fiyatları konusunda da sektör içerisinde bulunan diğer firmalara göre farklı bir sistem ile hizmet etmekteyiz. Müşterilerimizin ekonomik olarak kendini iyi hissetmesi en önemli düşüncelerimizden biridir. Bu düşüncemizi hayata geçirmek içinse haksız kazançtan ve ticari rekabetten daima uzak durmaktayız. Böylece bizleri tercih eden kişiler en doğru fiyatlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Müşterilerimiz sunduğumuz diğer bir hizmet ise ödeme sistemimizdir. Kapıda nakit ödeme yapabileceğiniz gibi kredi kartına da taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Sizlerde güvenilir, kaliteli ve doğru bir hizmet almayı arzu ediyorsanız dilediğiniz her yerden firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzman elemanlarımız talep ettiğiniz noktaya kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Halılarınızı kusursuz bir şekilde aldıktan sonra hijyen koşullarına uygun bir şekilde paketleyerek aynı yere teslim etmekteyiz.

Tecrübeli ekibimiz müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmaları için her türlü çalışmaları sizlere sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Call Now ButtonHemen Ara Zerdalitepe Halı Yıkama | Zerdalitepe Halı Yıkama Firmaları 0 537 487 53 46