ankara halı yıkama

Hakkımızda

Cebeci Halı Yıkama Firması

Halı Yıkamada Özgün Teknolojiler
Modern halı yıkama makineleri bugün artık bilgisayar destekli olarak çalışmaktadır. Bu bilgisayar desteği sayesinde gözden kaçabilen bir takım olumsuzluklar sistem tarafından fark edilmektedir. Fark edilen her olumsuzluk derhal kontrol altına alınıp önlenerek hem halı yıkama kalitesi güvence altına alınmakta, hem de yıkanan halıların orijinal özellikleri korunmaktadır. Cebeci Halı Yıkama Fabrikası, teknolojinin bu en son yenilikleri ile oluşturduğu makine ve ekipman sistemi ile yüksek kalitede bir halı temizliği gerçekleştirdiği gibi, halıların özelliklerinin bozulmasına karşı aldığı önlemlerle de farklı bir hizmet anlayışını ortaya koymuştur. Halı yıkama sektöründe özgün teknolojileri benimseyen Cebeci Halı Yıkama Fabrikası, bu sayede kaliteli bir halı yıkama hizmeti verdiği gibi, eşsiz bir müşteri memnuniyetini de beraberinde getirerek marka imajını sektörel segment içinde o hak ettiği özel yere taşımayı bilmiştir.
Halı Yıkama Standartları
Kapıdan teslim alındıktan sonra, nakliye, yıkama, kurutma, parfümleme, paketleme ve geri teslimat işlemine kadar geçen süre içindeki her aşamada halı üzerinde gösterilen hassasiyet ve hizmet kalitesi ile bu hizmetin zaman ve kalite bakımından yeterliliğinin sağlanması işlerinin bütününe birden Halı Yıkama Standartları denir. Bu standardın altında hizmet veren kuruluşların hizmet kalitesi düşük demektir. Halı yıkama sektöründe standartların üzerinde hizmet veren firmalar ise üstün bir hizmet anlayışını benimsemiş olan kuruluşlar olarak öne çıkarlar. Halı Yıkama Cebeci, bu yüksek kaliteli halı yıkama hizmeti anlayışından doğmuş ve büyümüştür. Kuruluş ilkeleri arasında en önemli özellik olarak öne çıkan ilke, kalite standartları açısından sektörü özgün bir çizgiye ulaştırmaktır. Cebeci Halı Yıkama Fabrikası, sadece kendi hizmet kalitesini değil, sektörel politikaları da iyi bir seviyeye çıkararak pek çok katkıda bulunmuştur. Daima diğer halı yıkama firmalarına güzel bir örnek teşkil etmiş ve kalite politikasını bu firmalarında uygulamasına öncülük etmiştir. Sektör lideri olmasında bu uygulamaların katkısı azımsanamayacak ölçüde geniş yer tutar. Cebeci Halı Yıkama Firması, sektörün modernleşmesi, daha teknolojik cihazlar ile hizmet verilmesi gibi daha pek çok alanda da halen sektördeki büyüklü küçüklü pek çok firmaya model olan bir kuruluştur.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Cebeci halı yıkama hakkımızda | Cebeci halı yıkama hakkımızda Fiyatları | Cebeci halı yıkama hakkımızda Firmaları 0 537 487 53 46