ankara halı yıkama

Koltuk Yıkama

Cebeci Koltuk Yıkama Fabrikası
Sağlıklı Yaşam İçin Sağlıklı Koltuk Temizliği
Gün boyu üzerinde yürüdüğümüz, bebeklerimizin üzerinde emeklediği, kış aylarında evlerimizi ısıtan koltuklarımız, etkin bir temizleme işlemi yapılmaması durumunda dost olmaktan uzaklaşıp tam bir düşmana dönüşebilir. Pek çok bakteri ve diğer zararlı mikro organizma türleri, tozlarla birlikte halının dokuma aralıklarından içeri sızıp burada yaşamaya ve çoğalmaya başlarlar. Alerjen özellikler taşıyan mikroplar, bu mikro organizmaların en fazla rastlanan türleridir. Belli bir süre geçtikten sonra çoğalarak yeterli sayıya ulaştıklarında halıdan odaya yayılmaya başlarlar. Zamanla çeşitli rahatsızlık ve hastalıklardan bağışıklık sistemlerimizin çökmesine kadar pek çok sağlık sorununu da beraberinde getirirler. Bu tür durumlarla hepimiz karşı karşıyayız. Yaşanan bu olumsuz durum sadece evlerde değil, halı ve halıfleks kullanılan otel ve hastane gibi tüm binalarda, ofis ve işyerlerinde de sık yaşanan kaçınılmaz bir sondur. Durup dururken hastalandığımızı düşünürüz ama halılarımızın içinde yaşamakta ve sağlığımızı tehdit etmekte olan bakteri ve mikro organizmaları hiç aklımıza getirmeyiz nedense. Oysa çevremizde olan biten en ciddi tehlikeyi bu halılara saklanmış olan zararlı mikro organizmalar ortaya çıkarırlar.

Anti Bakteriyel Koltuk Yıkama
Ancak Cebeci Koltuk Yıkama Fabrikası, anti bakteriyel koltuk temizliği ile bakteri ve zararlı mikro organizma sorunlarına kökten uca çözüm getirmekte ve koltuk temizleme yöntemleri konusunda pozitif sonuçlar elde edilebilen çalışmalar yapmaktadır. Bu bakımdan Cebeci Halı Yıkama Fabrikası’ nın temizlik ya da yıkama sonrası incelemelerde halı ve kilimlerim tamamen bu zararlı mikro organizma ve bakterilerden tümüyle arındırıldığı görülmektedir. Üstelik bu hizmet standart bir halı temizleme hizmeti ile aynı fiyat üzerinden yapılmakta, ekstra bir ücret talebinde bulunulmamaktadır. Modern makine ve ekipmanların deterjan hazneleri anti bakteriyel deterjanlar ve temizleyicilerle doldurulur. Hummalı bir çalışmanın ardından kesin bir temizlik yapılır. Halılar makineden çıktıktan sonra herhangi bir kirliliğe ya da etkene maruz kalmamaları için özel bir salona alınır ve kurutma işlemleri bu salonda yapılır. Parfümleme ve paketleme işlemlerinin ardından sahiplerine teslim edilmek üzere sevkiyat araçlarına yüklenir ve adrese teslimat yapılır. Cebeci Halı Yıkama Fabrikası’ nda yıkanmış halılarınızı güven içinde evinize serip kullanabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Cebeci Koltuk yıkama | Cebeci Koltuk yıkama Fiyatları | Cebeci Koltuk yıkama Firmaları 0 537 487 53 46