ankara halı yıkama

Yorgan & Battaniye yıkama

Cebeci Yorgan Yıkama Sanayi
Yorgan Yıkamada Saf Su Teknolojisi
Modern çağın en yeni teknolojileri ile çalışan Cebeci Yorgan ve Battaniye Yıkama Fabrikası, su kullanımında hassasiyet gösteren özgün bir kuruluştur. Kendi sondaj sistemi ile artezyenden tedarik ettiği suyu kullanan Cebeci Yorgan Yıkama Fabrikası, kendi bünyesindeki arıtma teknolojisi ile suyu arıtır ve daha kullanışlı bir hale getirir. Kireç ve klordan arındırılan saf su, yıkanan yorganların ömrünü uzatacağından Cebeci Halı Yıkama Fabrikası’ nın hizmet kalitesine son derece olumlu etkiler katmaktadır.
Kapıda Teslimat
Yıkatmayı istediğiniz her çeşit yorgan ve battaniyeleriniz bir telefonla ayağınıza kadar gelecek Cebeci Yorgan Yıkama Fabrikası teslimat görevlileri tarafından teslim alınır. Teslimat karşılığı size özel bir makbuz keserler. Yorgan yıkama işlemlerinin tamamlanmasının hemen ardından yorgan ve battaniyeleriniz kapınıza kadar getirilir ve yine makbuz ek nüshası ile teslim edilir. Bu hizmet sadece Cebeci ve yakın çevresi için değildir. Bu özel hizmet Cebeci Yorgan Yıkama Fabrikası tarafından Ankara’ nın tüm semtleri için sağlanmaktadır ve kesinlikle ücretsizdir.
Yorganlarınız Yıkama Süreci Boyunca Ücretsiz Sigortalanır
Cebeci Yorgan Yıkama Fabrikası’ nda yıkama esnasında kullanılan teknolojik Yorgan yıkama makineleri ve ekipmanları ile modern cihazlar sayesinde tüm temizlik aşamaları etkin bir biçimde gerçekleştirilir ve tam bir temizlik sağlanır. Yıpranma ya da başka türlü istenmeyen durumlarla karşılaşmaz, kusursuz bir hizmet almış olursunuz. Cebeci Yorgan ve battaniye Yıkama Fabrikası yıkadığı tüm yorgan ve battaniyeleri yıkama süresi boyunca (Kapıdan alıp kapıda teslimata kadar geçen süre boyunca)kapsamlı bir sigorta nezdinde güvence altına alır. Bu hizmet için herhangi bir ek ödemede bulunmanız gerekmez.
Yorgan ve Battaniye Yıkama Teknolojisinde Anti-bakteriyel Çözümler
Cebeci Yorgan Yıkama Fabrikası, tüm yorgan ve battaniyeleriniz üzerinde her türlü bakteri ve zararlı mikro organizmalardan arındırılarak tam bir hijyen ortamı yaratabilmek için, anti bakteriyel yorgan şampuanları ve diğer bitkisel bazlı herbalik temizleyici çeşitleri kullanmaktadır. Bu sayede sağlıklı bir ev ve iş yaşamı için bakterilerden ve zararlı mikro organizmalardan arındırılmış bir halı temizliğini standart bir halı temizliği ücretine karşılık sadece Cebeci Halı Yıkama Fabrikası’ ndan alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Cebeci yorgan ve battaniye yıkama | Cebeci yorgan ve battaniye yıkama Fiyatları | Cebeci yorgan ve battaniye yıkama Firmaları 0 537 487 53 46