ankara halı yıkama

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Ankara Halı Yıkama Fiyatı

Ankara halı yıkama fiyatları ile müşterilerine yüksek kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam eden Bahar halı yıkama sizleri de profesyonel halı temizleme ile tanışmaya davet ediyor.

Güler yüzlü ve alanında uzman personelleri ile halılarınızı evinizden ücretsiz olarak alan firmamız, düşük fiyatlarla son teknolojiye sahip halı yıkama makinelerinde halılarınızı yıkayarak sizlere teslim ediyor.

Fiyatlarınız Neden Düşük

Bahar halı yıkama olarak fiyatlarımızın düşük olması yaptığımız hizmetin kötü olmasından değil aksine sizlere daha hızlı ve daha iyi makinelerle hizmet ettiğimiz için daha kısa sürede daha çok halı yıkayabilme kapasitesine sahip olmamızdandır.

Hızlı ve son teknolojiye sahip makinelerle günde yüzlerce halı yıkayabilen firmamız, deneyimli personelleri ile halılarınıza uygun yıkama metodunu uygulayarak renklerin ve dokularında zarar gelmesini engellemektedir.

Halılarımızı Nasıl Yıkıyorsunuz

Ankara halı yıkama hizmeti sunan firmamız, evinizden ya da iş yerinizden aldığı halıları ilk olarak üzerinde bulunan kir ve tozdan arındırma işlemi uygulamaktadır.

Kirden ve tozdan arındırılan halılarınız, doğal şampuanların kullanıldığı ve her halı için ayrı yıkama metodunun gerçekleştirildiği makinelerimizde yıkanarak kapalı mekanlarda klima ve diğer kurutma yöntemleri ile hijyenik olarak kurutulmaktadır.

Ankara’da Ücretsiz Servis İmkanı

Bahar halı yıkama olarak Ankara’nın bazı bölgelerine olan ücretsiz servisimiz ile halılarınızı evinizden ya da işyerinizden ücretsiz olarak teslim alıp, yıkama işlemi ve kurutma işlemi tamamlandıktan sonra, ambalajlı bir şekilde sizlere geri teslim ediyoruz.

Ankara halı yıkama fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz sizlere 7/24 hizmet sunmak için çalışmaktadır. Lütfen ayrıntılı bilgi almak ve servis bölgelerimizi öğrenmek için bizi arayın.

Bizleri Tercih Ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Ankara Halı Yıkama Fiyatları | Ankara Halı Yıkama Fiyatları Firmaları 0 537 487 53 46