ankara halı yıkama

Çankaya Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama
Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olan Çayyolu bölgesinin en kaliteli halı yıkama hizmetini veren Çayyolu halı yıkama olarak her zaman gurur duymaktayız.

Halı Yıkama Nasıl Olmalıdır?
Uzun yıllardır en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarını sürdüren Çayyolu halı yıkama firmamız her zaman en iyisi yapmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan halılar çok çabuk kirlenir ve tozlanır. Kirlenen halıları yıkamak zor ve zahmeti bol olan temizlik işlerindendir. Biz zor ve zahmetli işi sonuna kadar en iyi şekilde yapmaktayız. Sizin isteğiniz üzere halılarınızı ücretsiz servisimiz ile adresinizden alıp fabrikamıza getirilmektedir. Gelen halılar öncelikle tozları alınıp lekeleri tespit edilmektedir.

Daha sonra yıkanma işlemlerine başlanır. Yıkama işlemi yapılırken hijyenik ortamlarda Sağlık Bakanlığından onaylı anti bakteriyel bitki özlü özel deterjanlar ve deneyimli ekibimiz tarafından son sistem teknoloji ürünü olan makineler ile temizlik yapılmaktadır. Yıkanan halılar kontrol odalarında son kez kontrol edilir ve paketleme makinelerinde paketlenir. Paketleme sonrası güler yüzlü personelimiz tarafından adreslerinize teslim edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnun kalması bizim için çok önemlidir.

Halı Yıkama Niçin Önemlidir?
Gün boyu halıların üzerinde defalarca dolaşılmaktadır. Bu nedenle halılar çok çabuk kirlenir ve tozlanır. Gün geçtikçe bu tozlar halıların diplerine çöker ve bakterilerin oluşmasına sebep olur. Zamanla bu bakteriler hızla çoğalır. Çayyolu halı yıkama firmaları bu konuda uzun yıllar boyunca hizmet vermektedir. Halılarda oluşan bakteriler sağlık açısından büyük tehdit uyandırır. Sağlıksız ortamlarda hastalıklardan kaçmak çok da kolay değildir. Halılar yıkanmadan bu bakterilerden kurtulmak mümkün değildir. Halıların yıkanması sağlık açısından ve hasta olmamak için çok önemlidir. Firmamız halıları sağlığa zarar vermeyen özel bitki özlü temizlik ürünleri ile deneyimli elemanlarımız tarafından teknolojik makinelerle özenle yıkama işlemi yapılmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları
Çayyolu halı yıkama fiyatları en kaliteli hizmeti her bütçeye uygun olacak şekilde sizlere sunmaktadır. Firmamız fiyatları halıların cinsine, türüne ve özelliklerine belirlemektedir. Fiyatları belirlerken müşterilerime en uygun olacak şekilde ayarlamaya çalışmaktayız. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim olmazsa olmazımızdır. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacağınıza garanti ediyoruz.

Uygun Fiyatlar,Kaliteli hizmetler sunan firmamız hiçbir müşterisi arasında ayrım yapmaksızın her müşterisine en ekonomik  halı yıkama fiyatları sunarak koşulsuz olarak aynı kaliteli hizmeti vereceğinin güvencesini vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Çankaya Çayyolu Halı Yıkama servisi | Çankaya Çayyolu Halı Yıkama servisi Firmaları 0 537 487 53 46