ankara halı yıkama

Karapürçek Halı Yıkama

Devamlı olarak kullandığınız halılarınız kirlendiği gibi aynı zamanda hijyenik açıdan da sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır.

Bu durumda özellikle kaliteli ve hijyenik kullanım imkanı elde etmek isteyenler için Karapürçek halı yıkama işlemi profesyonel olarak sunulmaktadır. Otomatik halı yıkama işlemi ile itinalı olarak yapılan yıkama işlemi sayesinde daha kaliteli sonuçlar alınmaktadır.

Adresinizden alınan halılarınızın fabrika içerisine getirilmesinin ardından öncelikle yapılan vakumlu süpürgeler ile süpürme işlemi sayesinde halının tüyleri arasında kalan tozların ve kalıntıların alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede yıkama işlemi sırasında oluşabilecek olan her türlü duruma karşı halıların daha itinalı olarak temizlenmesi sağlanmaktadır. İlk aşamada ıslatma işlemi yapıldıktan sonra makineler ile yıkama işlemi başlatılmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti
Halılarda daha temiz kullanım imkanı elde edilmesi için halı yıkama Karapürçek hizmetlerinde profesyonel ekip tarafından çalışma yapılmaktadır. Kullanılan antibakteriyal şampuanlar sayesinde daha hijyenik bir şekilde yıkama işlemi yapılarak bu sayede daha kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Durulama işlemi bol su ile makine içerisinde yapılarak şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde işlem yapılmaktadır.

Durulama işleminin ardından yapılacak olan sıkma makineleri ile sıkma işlemi ile fazlalık olan suların alınması sağlanmaktadır. Sıkma işleminin ardından halılar kapalı kurutma alanına alınarak bu şekilde kurutma işlemi güneş görmeyecek alanlarda daha etkili şekilde yapılmaktadır. Kurutma alanlarının kapalı olması özellikle halıların renklerinde solma veya yapısına zarar vermeden kurutulması sağlanmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları
Halı yıkama işlemleri sırasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde daha kaliteli temizleme işlemi yapılarak halıların her zaman istenildiği gibi kaliteli şekilde hijyenik kullanımı sağlanmaktadır. Halı yıkama fiyatları her halının türüne göre değiştiğinden bu konuda detaylı bilgi almak isteyenler halının türüne göre belirlenmiş olan metrekare fiyatları hakkında arayarak bilgi alabilirler.

Firmamız Karapürçek halı yıkama firmaları arasında kaliteli hizmeti ile firmamız uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmalar sayesinde talepleri karşılamaktadır. Son sistem teknoloji ile yapılan yıkama işlemleri sayesinde her tür halı için kalitemizden ödün vermeden yıkama işlemleri Ankara da hizmet veren şubemizde yeterli sayıdaki ekibimiz ile yapılmaktadır.

Firmamız  her yıl olduğu gibi bu yılda siz değerli müşterilerimize en iyi  hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Karapürçek Halı Yıkama | | Karapürçek Halı Yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46