ankara halı yıkama

Kavaklıdere Halı Yıkama

Kavaklıdere halı yıkama olarak uzun yıllardır müşterilerimize profesyonel anlamda vermiş olduğumuz halı yıkama ve temizleme hizmeti ile görev yaptığımız bölgede bilinen ve sevilen bir firmayız.

Makine halılarından, en nadide antik halılara varıncaya kadar bütün halı türlerinin profesyonel bir şekilde yıkanması için hizmet vermekteyiz. Deneyimli çalışanlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile garantili halı yıkama hususunda bölgemizde yer almakta olan en iyi halı yıkama fabrikası biziz. Kavaklıdere civarında Kavaklıdere halı yıkama firmaları arasında antibakteriyel ve güvenilir halı yıkama hizmeti vermekte olan firmamız civar bölgelere de aynı güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Firma olarak kendimize koyduğumuz ilk hedef müşteri memnuniyetidir. Halı yıkama fabrikamıza getirilen ve cinslerine göre ayrılan halılar bu iş için uygun özel deterjanlar seçilerek yine bu iş için en uygun otomatik halı yıkama makinalarında titizlik ile yıkanmaktadır.

Firmamız hizmet politikası olarak öncelikle %100 müşteri memnuniyeti sağlamak sonrasında da %100 hijyenik ve %100 garantili halı temizliği hizmeti vermeyi kendine en önemli görev olarak saymış bir firmadır. Verdiğimiz halı yıkama hizmetinden memnun olmayan müşterilerimiz için sorgusuz sualsiz ikinci kez ücretsiz olarak halı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kavaklıdere Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama fabrikamıza getirilen halılarınızı yıkama işlemine sokmadan önce içine işleyen tozlardan kurtulması için toz alma işlemi ile müdahale ediyoruz. Daha sonra sahip olduğumuz halı yıkama için özel olarak dizayn edilmiş otomatik makineler ile halı tipine uygun olan fırçaların kullanılması ile halılarınızı yıkıyoruz. Daha sonra özel olarak belirlenmiş kurutma bölgesinde halılarınızı kuruttuktan sonra halı tesliminde ve teslimatında kullandığımız firmamıza ait ücretsiz servisler ile paketlenmiş olan halınızı adresinize teslim ediyoruz.

Kavaklıdere Halı Yıkama Firmamız Hakkında

Halı yıkama firmamız halılarınızı en çok düşünen ve en çok değer veren firmadır. Bizi tercih etmeniz halinde vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanarak bir daha bizden vazgeçemeyeceksiniz. Sizin de sunmuş olduğumuz %100 garantili ve müşteri memnuniyetine dayalı halı yıkama hizmetimizden en uygun Kavaklıdere halı yıkama fiyatları ile yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sizlerde güvenilir, kaliteli ve doğru bir hizmet almayı arzu ediyorsanız  Kavaklıdere Halı yıkama olarak hizmetinizdeyiz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Kavaklıdere Halı Yıkama | | Kavaklıdere Halı Yıkama | Firmaları 0 537 487 53 46