ankara halı yıkama

Öveçler halı yıkama

Öveçler Halı Yıkama
Uzun yıllar yaptığımız bu işin bize vermiş olduğu tecrübe ile Öveçler halı yıkama olarak hep en iyisini yapmaktayız.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?
Halılar en çok kirlenen ve tozlanan eşyaların en başında yer almaktadır. Çünkü kullandığımız halılar üzerinden gün boyunca defalarca gezinmekteyiz. Öveçler halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için büyük çalışmalara imza atmış bulunmaktayız. Halılarınız sizin isteğiniz üzere adreslerinizden alınarak fabrikamıza getirilmektedir.

Yıkama işlemine başlamadan önce toz alma odalarında tozları alınır. Leke ve kirlerin bulunduğu yerler tespit edildikten sora ilaçlama havuzlarına yatırılır. İlaçlanan halılar sağlığa zararlı olmayan anti bakteriyel bitki özlü özel temizlik ürünleri ve son sistem teknolojik makineler ile işlerinde uzman personelimiz tarafından özenle yıkanır. Yıkanan halılar kontrol odasında son olarak kontrol edilir. Daha sonra kurutma alanlarında kurutulur ve kurutulan halılarınız paketleme makinelerinde paketlenir. Paketlenen halılarınız özenle adreslerinize teslim edilmektedir.

Halı Yıkama Niçin Önemlidir?
Ev ya ad işyerlerinde kullanılan halılar en fazla kir ve tozları toplayan eşyadır. Bu kir ve tozlar zamanla halıların derinlerine çöker ve orada bakterilerin oluşmasına sebep olmaktadır. Oluşan bu bakteriler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Öveçler halı yıkama firmaları size en hijyenik hizmeti vermektedir. Çoğalan bu bakteriler sağlık açısından büyük tehdit demektir. Özellikle çocuklar bu sağlıksız ortamlar yüzünden çeşitli hastalıklara maruz kalmaktadır.

Çocuklarımızın ve kendi sağlığımız için halıların yıkanması çok ama çok önemlidir. Firmamız halılarınızı sağlıklı ve hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen özel bitki özlü temizlik malzemeleri ile son sistem makineler ve işinde deneyimli elemanlarımız sayesinde özenle yıkanmaktadır. Yıkanan halılarınız hijyen kurallarına uyularak en hızlı bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için hiçbir zahmetten kaçmayız.

Halı Yıkama Fiyatları
Öveçler halı yıkama fiyatları ilk kurulduğu günden beri en uygun fiyatları sunmaktadır. Halılarınızı bütün özelliklerine ve çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir. Müşterilerimizin en kaliteli hizmeti bütçelerini sarmaması adına en uygun fiyatları sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Müşterilerimizin memnun kalması bizim mutlu olmamız demektir.

Uygun fiyat aralıklı mükemmel hizmet için sizinleyiz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara Öveçler halı yıkama servisi | Öveçler halı yıkama servisi Firmaları 0 537 487 53 46